راهنمای انتخاب کارت عروسی

راهنمای انتخاب کارت عروسی

بعد از پشت سر گذاشتن تمام تشریفات و رسیدگی به تمام مسائل مهم جشن عروسی، انتخاب کارت دعوت عروسی جزو کارهای فانتزی و جذابی است که عروس و داماد با همراهی هم انجامش می دهند.

ممکن است بعضی از زوج ها اعتقاد داشته باشند که کارت عروسی صرفا برای اطلاع رسانی زمان و مکان عروسی است و نباید برای آن وقت و هزینه ی زیادی صرف کرد، چون پس از عروسی دور انداخته می شود.

ولی باید به این نکته اشاره کرد که، کارت‌های عروسی نشانه‌ای از سلیقه‌ی عروس و داماد هستند و بی‌شک حتی اگر یک نفر از مهمانان علاقمند به آرشیو کردن کارت‌های عروسی باشد، ما باید سعی کنیم نظر او را جلب کنیم. استفاده از رنگ‌های تند برای کارت عروسی جلوه‌ی خوبی نخواهد داشت.

کارت‌هایی با رنگ های مناسب شکیل تر هستند و زیبایی بصری بیشتری دارند.

بهترین متن، بهترین طراحی و بهترین کارت دعوت، می تواند پیک خوبی برای دعوت به مراسم عروسی ما باشد.

هزینه کارت‌های دعوت عروسی

کارت‌های دعوت بستگی به جنس و نوع کاغذ، زرکوب بودن یا نقوش برجسته، می تواند متغیر باشد. کارت هایی که از کشور ترکیه وارد می شوند، یا کارت هایی از جنس چوب، جزو گران ترین کارت دعوت های عروسی به شمار می‌روند.

میانگین هزینه برای کارت دعوت عروسی از 500 تومان تا 3-4 هزار تومان است. می توانید بر اساس بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، کارت دلخواه‌تان را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب کارت عروسی

چند نکته:

  • اگر تصور می کنید که ممکن است یافتن محل برگزاری جشن، برای عده ای از مهمانان دشوار باشد و آن ها زمان زیادی را برای این مورد صرف کنند، بهتر است کروکی مکان را نیز در پاکت کارت دعوت قرار دهید؛ تا به سهولت بتوانند به مجلس جشن شما برسند.
  • پیش از چاپ نهایی، حتما متن کارت، به خصوص ساعت و مکان مراسم را کنترل کنید.
  • هنگام نوشتن اسامی مهمانان بر روی کارت دعوت، حتما از یک دست خط زیبا استفاده کنید، سعی کنید کارت‌ها به هیچ عنوان دچار خط‌خوردگی نشود، در درج نام مهمانان دقت کنید تا اسمی از قلم نیفتد یا اسمی به اشتباه نوشته نشود. چرا که در اغلب موارد باعث دلخوری مهمانان خواهد شد.
, ,
نوشتهٔ پیشین
آداب و رسوم ازدواج در طوایف عرب خوزستان
نوشتهٔ بعدی
راهنمای خرید جهیزیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست