استودیو عروسی

استودیو

خدمات استودیو عروس و داماد

تنها اثری که از مراسمات باقی می‌ماند در فیلم و عکس نمود پیدا می‌کند که به اشکال و طراحی‌های مختلف تهیه می‌گردد. اهمیت آن به این علت است که خاطرات را در یک محدوده زمانی (یکی از بهترین لحظات زندگی) ثبت می‌کند.

در انتخاب استودیوها پارامترهایی را باید در نظر گرفت. وجه تمایز استودیوها در نحوه فیلمبرداری و میکس و مونتاژ و لوکیشن و رفتار پرسنل استودیو و نوع تجهیزات و … است.

افراد عکاس و فیلمبردار باید تجربه و علم کافی را برای انجام کار داشته باشند چرا که روز مراسم قابل تکرار و جبران اشتباه نیست.

یکی دیگر از موارد مهم اینکه فیلمبردار و عکاس‌ها خلاقیت داشته باشند تا براساس شرایط و امکانات و سلیقه بتوانند لحظات زیبایی را به تصویر بکشند.

سعی کنید استودیوهایی که کاملا تولیدکننده هستند و تمامی مراحل تهیه عکس و فیلم خام گرفته تا تدوین و مونتاژ و … را خودشان انجام می‌دهند انتخاب کنید. استودیوهایی که کار فیلم و عکس در هر مرحله توسط گروههای مختلف انجام می‌گردد و مدام این افراد تغییر می‌کنند کیفیت و کمیت یکسانی ندارند.

کیفیت و میزان نور در کیفیت عکاسی و تصویربرداری بسیار مهم است. وقتی به آلبوم‌های نمونه‌کارهای استودیو می‌نگرید متوجه نورپردازی مختلف در همه عکس‌ها می‌شوید. تغییر میزان نور در عکسها باعث تنوع و ایجاد هیجان می‌گردد.

تجهیزات مورد استفاده در مراسم باید بر حسب سلیقه و خواسته مشتری مورد استفاده قرار گیرد . به عنوان مثال برای تهیه عکس رمانتیک از لنزی استفاده می‌شود که منجر به تولید عکس دارای بافتی ملایم و شبه‌گونه می‌گردد.

قبل از عقد قرارداد حتما درباره جزییات مورد علاقه خودتان و قیمت تمام شده کار توافق کنید. ضمنا بعضی از استودیوها سبک خاصی در ارایه خدمات دارند. چه بسا مورد علاقه همه مشتری‌ها نیست بنابراین دنبال سبک مورد علاقه‌تان بگردید.

فهرست